menusearch
abanmoshaver.ir

درباره ما

وَلَا تَقْفُ مَا لَيْسَ لَکَ بِهِ عِلْمٌ ۚ إِنَّ السَّمْعَ وَالْبَصَرَ وَالْفُؤَادَ کُلُّ أُولَٰئِکَ کَانَ عَنْهُ مَسْئُولً (اسرا.۳۶)
آگاه باش، وقتی که به تاریکی می‌رسی، می‌ایستی و قدم از قدم بر نمی‌داری؛ نکند در چاه و چاله ای بیفتی. وقتی هم که نمیدانی چیزی درست است یا نه، هیچ قضاوتی نکن و اجازه حرکت و گفتن به زبانت نده. این سفارش حق است :
(لا تقف مالیس لک به علم) چیزی را که بدان آگاهی نداری و برایت روشن نیست، دنبال نکن.

(6)
(1)
درباره ما

مشاوره حقوقی آبان

موسسه حقوقی چیست؟ بر اساس قوانین ثبتی و دادگستری ایران افرادی که دانش و آگاهی کافی در زمینه حقوق داشته باشند، می‌توانند موسسه حقوقی ثبت نمایند. جهت ثبت موسسات حقوقی افرادی متخصص نظیر قضات بازنشسته، وکلای باسابقه، اساتید علم حقوق و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها می‌توانند با ارائه مدارک مورد نیاز اقدام کنند و با دریافت پروانه از سوی دستگاه قضایی موسسه خود را ثبت نموده و آغاز به کار کنند.

موسسه حقوقی یک واحد غیرتجاری و نهادی رسمی است که از اجتماع تعدادی حقوقدان مانند اساتید دانشگاه‌ها، وکلای زبده، مشاوران حقوقی، کارشناسان رسمی دادگستری، بازنشستگان حقوقی و … تشکیل می‌شود و برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با مشاوره حقوقی آبان در ارتباط باشید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین فضای علمی و تخصصی را فراهم می‌سازد که در آن احتمال حصول نتیجه ایده آل بیشتر است. برای حل مسائل حقوقی و پرونده های پیچیده دپارتمان هایی تخصصی در این موسسات وجود دارد که پرونده ها را به صورت گروهی و مشورتی بررسی می‌کنند. اعضای این سازمان به طور پیوسته و به روز آموزش داده می‌شوند که در این حالت با به چالش کشیدن این افراد در زمینه های حقوقی، دانش افراد مجموعه بیشتر شده و همگام با تغییرات زمان به حل مسائل و مشکلات مراجعه کنندگان می‌پردازند.

مرتبط با این بخش
درباره ما